Przejdź do treści

OCZYSZCZANIE

oczyszczając osobę korzystam ze swojej intuicji, doświadczenia oraz metody Spirit release, czyli uwalniania z energi osoby oczyszczanej, wszystkiego co nie jest jej energią i wpływa na jej samopoczucie lub powoduje symptomy (takie jak np. smutek, zmęczenie, niechęć, lęk). w czasie sesji oczyszczania pracujemy ze światłem, żywiołami, opiekunami duchowymi, aniołami i wysokowibracyjnymi istotami światła . 

sesje oczyszczania eneretycznego pozwalają pozbyć sie z naszego życia energii ,kóre są dla nas niesprzyjające.  w efekcie często poprawiają się nasze finanse, relacje. blokady energetyczne są oczyszczane. zwyczajnie czujemy sie pełniejsi życia, mamy więcej energii, czujemy sie lepiej, lżej.

 

JAK WYGLĄDA SESJA

umawiamy sie na spotkanie przez zoom, skype lub w formie rozmowy przez telefon . omawiamy z czym przychodzisz, co w tobie wibruje. jakie symptomy chcesz oczyścić. 

prowadzę sesje oczyszczania w podobny sposób jak regresing. Wprowadzam cię w stan głębokiej relaksacji i tam sprawdzamy podłączenia, podczepione energie lub złorzeczenia i klątwy. sprawdzamy również obietnice które złożyłaś sobie w tym lub innych wcieleniach. możesz uwolnić się od osób z którymi masz niezdrowe relacje. jeśli jest taka potrzeba oczyszczamy czakry. zawsze wychodzisz z takiej sesji doładowana energetycznie.

mogę ci zaproponować 2 rodzaje sesji

1. oczyszczanie z obciążających podczepów energetycznych, z blokad, przysiąg, klątw, umów (wszystkiego co blokuje twój potencjał)  sesja trwa od 90 min. do 2. godzin

cena 450zł. /105 eur

2.  sesja w której nie bierzesz udziału, spotykamy sie jedynie na 30min. konsultacji przed oczyszczaniem sama wchodzę w twoją energię i ją oczyszczam dla ciebie a ty otrzymujesz z tego  sprawozdanie 

cena 600 zł. / 140 eur

zapraszam do kontaktu: monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

proszę o wpłate przed spotkaniem. jeśli nie pojawisz się na sesji będę oczyszczać to co się pojawi, bez rozmowy wstępnej. 

możesz zapłacić poprzez wpłatę na konto ( pln, eur ) lub paypal. Masz możliwość przełożenia terminu ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem. cena