Przejdź do treści

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

w czasie sesji oczyszczania korzystam z reiki, pracuję z żywiołami, opiekunami duchowymi i aniołami .  najlepszy dla ciebie  sposób oczyszczania, pojawia mi się sam, kiedy łącze sie z toba energetycznie. kiedy zaczynam  oczyszczać, czesto widzę historie, które zostały energetycznie uwiezione w ciele i domagają się uwolnienia. czasami pokazują się podłączenia, podczepy lub klątwy które muszę odciąć i oczyścić. w naszym życiu przewija się wiele osób i zdarzeń które zostawiają ślad na naszej energetyce. im mniej dbamy o siebie tym głebiej to się w ciele osadza.  

 żeby za twoim pozwoleniem połaczyc się z tobą energetycznie i cię oczyscić, wystarczy mi twoje imię i krótka rozmowa. nie potrzebuję twojej daty urodzenia, adresu czy zdjęcia.

nauczyłam się, że olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie ma miejsce w którym mieszkamy. w trakcie sesji oczyszczania twojej energii, sprawdzam również i oczyszczam twój dom. w domu zazwyczaj sa uwięzione w kątach negatywne energie i silne emocje osób mieszkających tam na przestrzeni nawet kilkuset lat wstecz. zdarzało mi się oczyszczać domy stojące w miejscach gdzie były bitwy i to wpływało na osoby tam mieszkające. czesto w domach zostają dusze które trzeba odprowadzić. 

sesje oczyszczania eneretycznego pozwalają pozbyć sie z naszego życia negatywnych energii, często odchodzą znajomości które nam nie służą, poprawiają się nasze finanse, relacje. blokady energetyczne są oczyszczane, więc znikają równiez blokady w życiu.

 

JAK WYGLĄDA SESJA

umawiamy sie na spotkanie przez zoom, skype lub w formie rozmowy przez telefon . możesz powiedzieć mi z czym przychodzisz, co w tobie wibruje. jakie energie chcesz odciąć i oczyścić. możemy też pominąć ten etap. po krótkiej rozmowie (zazwyczaj do 30 min.) rozłaczamy się.

zalecam, żebyś położyła się i zrelaksowała , żebyś miała zapewniony spokój. oczyszczanie zajmuje mi  zazwyczaj około 25-40 minut. wysyłam ci nagraną relację audio z tego co widziałam, czułam i co się zadziało i oczyściło. w zależności od tego co się działo, nagranie trwa od 10-20 minut. tego dnia zalecam pić dużo wody, możesz też czuć się senna i spać mocniej w nocy. jeśli jest taka potrzeba ,jesteśmy w kontakcie apropo twoich odczuć i tego jak czujesz się po oczyszczaniu. 

robię sesje oczyszczania zazwyczaj tylko w piątki. nie chcę mieszać tego z innymi sesjami.  dużo z Ciebie ściągam na raz i w mojej energii mi to wibruje czasami nawet do 3 dni. stąd potrzebuje weekend, żeby mi się to całkowicie rozpuściło.

zapraszam do kontaktu: monika@tylkodobraenergia.pl

cena 500 zł.

proszę o wpłate przed sesją. jeśli nie pojawisz się na sesji wpłata przepada. możesz zapłacić poprzez wpłatę na konto lub paypal. Masz możliwość przełożenia terminu ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem.