Przejdź do treści
sesje energetyczne dla zwierząt

SESJE DLA ZWIERZĄT SĄ BY WSPOMÓC ENERGETYCZNIE ZWIERZĘTA KTÓRE Z NAMI żYJĄ POD JEDNYM DACHEM. 

Zwierzęta to cudowne energetycznie istoty, żyjąc w domu, uzdrawiają domowników. Psy i koty, które są najbardziej popularnymi towarzyszami ludzi, potrafią ściągać nasze stresy, spięcia i choroby na siebie. Koty pięknie oczyszczają w nas, z lekkością, drobniejsze zaburzenia energetyczne, bez szwanku dla siebie. 

jeśli żyjemy w ciągłym stresie i chorujemy często, nasze zwierzę nie poradzi sobie i samo zacznie chorować. Widziałam psy i koty chorujące dokładnnie na to samo co ich właściciel lub osoba z którą mieszkały. czytając energię kota lub psa czasem widzę historię i to zazwyczaj jest historia właściciela, która osadziła się w energii zwierzęcia. dobrze jest ją oczyścić, często daje ona ulgę włąścicielowi zwierzęcia.

Sesję które robię dla zwierząt, mają na celu oczyścić je i napełnić energią. łączę się energetycznie, sprawdzam co zwierze chce mi pokazać , sprawdzam czy jest jakiś cień (zazwyczaj lęk) do nakarmienia i zauważenia.

 

JAK WYGLĄDA SESJA

spotykamy się online przez skype, whatsapp lub zoom.

Proszę, żebyś miała swojego pupila ze sobą. zwierzęta są inne energetycznie niż ludzie. łatwiej mi jest się z nim połaczyć, kiedy je widzę.

Na wstępie chwilę rozmawiamy, mówisz mi z czym przychodzisz. omawiamy co jest do sprawdzenia. natępnie łączę się ze zwierzęciem energetycznie i mówię ci co widzę i czuję… i znowu, zwierzęta są inne niż ludzie. przekazy od nich są często bardzo uproszczone. za to pięknie pokazują swoje ciało energetyczne. 

sesja trwa do 45 min.

( jeśli zmieścimy się w czasie mogą być dwa zwierzaki )

cena 180zł

kontakt: monika@tylkodobraenergia.pl

Korzyści  z sesji dla zwierząt mogą obejmować:

  • Złagodzenie niepokoju, stresu, nerwowości. zwierzę się uspokaja
  • Zwiększenie poziomu energii i ogólnego dobrego  samopoczucia
  • łagodzenie bólów, przeciążeń i alergii. łagodzenie problemów z sierścią lub skórą 
  • jako właściciel masz świadomość, że przekazujesz miłującą dobroć i uzdrowienie, które wzmacniają więź między tobą a twoim zwierzakiem
  • jeśli pojawia się historia związana z toba, zostaje ona oczyszczona też w tobie