Przejdź do treści

UZDRAWIANIE

Ciągle pędzimy za szcześciem, miłością, utraconym zdrowiem. Nie rozumiemy, że to co chcemy osiągnąć w życiu zewnętrznym, musi się najperw znaleźć w naszym wnętrzu.

chciałabym zaprosić cię na sesję z natury bardzo prostą a jednak niezwykle pełną mocy. gdzie będziemy wypełniać ciebie, twoją przestrzeń energetyczną, twoje zycie -miłością. Jeśli chcesz ,żeby coś pojawiło się w twoim życiu, zacznij od środka.

kwantowe uzdrawianie opiera się na przekazywaniu energii. wprowadza to do ciała i umysłu harmonię, która w widoczny sposób wpływa na zdrowie fizyczne,  psychiczne i nasze życie. Uzdrawianie kwantowe to interakcja między świadomością a poziomem kwantowym. w całym tym procesie istotnym elementem jest intencja. wszystko jest energią, która jest połaczona. podnosząc twoje wibrację, przyspieszamy też proces uzdrawiania twojego ciała.

UZDRAWIANIE

JAK WYGLĄDA SESJA

ZACZYNAM OD POŁĄCZENIA SIĘ Z TOBA POPRZEZ CZAKRĘ SERCA. ENERGETYCZNIE POJAWIA MI SIĘ TWÓJ OBRAZ. W TYM OBRAZIE KŁADĘ NA TOBIE MOJE DŁONIE I ENERGIA ZACZYNA PŁYNĄĆ. JEŻELI WIDZĘ GDZIEŚ W TWOJEJ ENERGII BLOKADY, KLĄTWY,  OCZYSZCZAM TO I WYPEŁNIAM ENERGIĄ MIŁOŚCI, ENERGIĄ ŹRÓDŁA. CELEM TEJ SESJI JEST WYPEŁNIENIE CIĘ ŚWIATŁEM  I ENERGIĄ MIŁOŚCI. NA KONIEC PROGRAMUJĘ TWOJĄ ENERGIĘ W SPOSÓB OMÓWIONY PRZED SESJĄ.

opisuję w trakcie sesji to co się pojawia w energii

 wypełnienie energią miłości twojej energii, ciała, serca, komórek, na poziomie kwantowym, sprawia, że czujesz spokój i lekkość na długo po sesji. twoje ciało dzięki podniesionym wibracjom, może rozpocząć proces powrotu do zdrowia, w naturalny sposób.

sesja trwa 45min. spotykamy sie na zoom, skype lub whatsupp.

zapraszam do kontaktu:

monika@

tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

cena 250 zł. 

3 sesje cena 600 zł.

proszę o wpłatę przed sesją. w tytule najlepiej wpisać datę i godzinę sesji  :

DOBRA ENERGIA MONIKA ŁOŚ
62 1160 2202 0000 0005 3251 3004

 

Jesli wolisz € przelicz proszę i wpłać tutaj:
PL98 1160 2202 0000 0005 3592 5107
BIC (Swift): BIGBPLPL   

Paypal:
paypal.me/MonikaEnergia

 

Masz możliwość przełożenia terminu sesji online ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkanie