Przejdź do treści
NEUROGRAFIKA

Neurografika pomaga nam pracować z podświadomością i nadświadomością za pomocą grafiki. Jeśli zmienisz swoje myślenie ,zmieni się również świat wokół Ciebie

Sztuka neurograficzna opiera się na koncepcji opracowanej przez rosyjskiego psychologa Pavla Piskareva w 2014 roku. Nazwa pochodzi od neuro (mózg) i (grafika) image

Autor metody, nazywa neurografikę „twórczą metodą transformacji świata”. Badania pokazują, że tworzenie sztuki jest dobre dla mózgu, ponieważ zmniejsza poziom stresu i zwiększa koncentrację.

Neurografika to sposób rysowania, który odtwarza to, co zewnętrzne z wnętrza . Świat jest odzwierciedleniem naszych przekonań. Przekonania często ograniczają nas do tego, co jest „możliwe”.

Wiele osób uważa, że neurografika jako forma art terapii, jest niezwykle medytacyjnym i relaksującym doświadczeniem. Sztuka neurograficzna to sposób na przekształcenie strachu i chaosu naszego świata w coś bardziej uspokajającego i spokojnego.

neurografika
Neurodrzewo

Niezwykle lubię tą metodę. Zachwyciła mnie swoją prostotą i skutecznościa. Jest to narzędzie do rozwiązywania problemów w nas zamotanych i tworzenia swojej rzeczywistości. 

Mając do dyspozycji zaledwie czarny marker i kredki, potrafimy naświetlić nieraz w kilkadziesiąt minut, splątany w nas problem, rozwinąć go i przekształcić. pracujemy tu z podświadomością świadomością i nadświadomością.

NEUROGRAFIKA