Przejdź do treści

INTUICYJNE CZYTANIE KART KURS

start 16.10.23

Chciałam Was zaprosić na przygodę z kartami.

Jest to 4. edycja kursu. Każdy kolejny kurs pokazuje mi, jak wspaniałą każdy z nas ma w sobie intuicję.

TO JEST RÓWNIEŻ KURS DLA OSÓB KTÓRE NIE MIAŁY STYCZNOŚCI Z KARTAMI I CHCĄ ZACZĄĆ

Będzie wiedza podstawowa o kartach tarota ale głównie ćwiczenia, które pomoga Ci otworzyć się na odczuwanie i czytanie kart intuicyjnie.

Na  kursie pokażę wam, jak odczytywać intuicyjnie znaczenie kart oraz jak z tego znaczenia układać odpowiedź, w zależności od zadanego pytania. Dla potrzeb kursu potrzebujecie dowolną talię kart tarota ( szczerze polecam Tarota światła i cienia ) i talię kart wyroczni ( pełno ich w internecie wystarczy wpisać karty wyroczni). Prawdziwa nauka znaczenia kart i ich odczytywania opiera się na intuicji, na odczuciu, nie na uczeniu się na pamięć.

Omówimy podział kart na kolory, żywioły, symbolikę.
Buławy, Puchary, Miecze, Monety. Przejdziemy oczywiście przez podstawowe znaczenie Arkan Wielkich i dam wam liste podstawowych znaczeń małych Arkanów ale nie o uczenie się na pamię znaczeń kart tutaj chodzi. Karty lepiej działają kiedy je czujemy niż wtedy gdy znamy ich znaczenie na pamięć. Każda osoba czytająca karty nada im inne znaczenie i o to tu chodzi. 

Karty są cudownym narzędziem do samorozwoju, a nie tylko do przewidywania przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, bo przyszłość nie jest wyryta w kamieniu.

 Na tym kursie pokażę Ci jak łączyć to co widzisz na kartach i czujesz , z odpowiedziami. Świat energetyczny oparty jest na symbolach.  Oprócz klasycznego znaczenia kolorów i symboli , każdy z nas ma swój własny zasób  ich znaczenia. Przejdziemy również przez kolory i znaczenie czakr.

Zajęcia są w większości warsztatowe. Będziemy ćwiczyć dużo w parach i wyciagać sobie karty wzajemnie, żebyś mogła oswoić sie z czytaniem kart drugiej osobie. Pojawia sie tu cudowne doświadczenie kontaktu z drugim człowiekiem i otwartość jaka sie w nas na to pojawia. Twoja intuicja się otwiera i pozwala Ci korzystać z kart w intuicyjny sposób.

Zajmiemy się też BHP czyli miejsce pracy, zabezpieczenia energetyczne, oczyszczanie, etyka. 

DYPLOM  ( w formie elektronicznej PDF , na życzenie )

KURS ZACZYNA SIĘ 16. PAŹDZIERNIKA. Będzie sie odbywał co tydzień w Poniedziałki, przez 7 tygodni o godz. 19:00

Kurs będzie nagrywany więc jeśli nie możesz się pojawić na spotkaniu, możesz go obejrzeć później. Nagrania będą udostępniane następnego dnia linkiem i dostępne dla Ciebie bez ograniczeń. Dostaniesz materiały w PDF. Każde spotkanie to około 2,5 godziny. Ćwiczenia w parach nie są nagrywane.

Cena kursu to 770 zł. ( możesz zapłacić w 2. ratach )

Spotkania będą się odbywać na zoom więc musisz mieć kamerę i mikrofon lub smartphone. Na spotkaniach musisz być widoczny. Będziemy mieć grupę na WhatsApp, żeby komunikować sie między spotkaniami i żebyście mieli kontakt ze sobą.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU 

monika@tylkodobraenergia.pl

WhatsApp 570 774 111 ( napisz proszę wiadomość)