Przejdź do treści

INTUICYJNE CZYTANIE KART KURS

KURS CZYTANIA KART INTUICYJNIE

Chciałam Was zaprosić na przygodę z kartami.

Na tym kursie pokażę wam, jak odczytywać intuicyjnie znaczenie kart oraz jak z tego znaczenia układać odpowiedź, w zależności od zadanego pytania. Dla potrzeb kursu potrzebujecie dowolną talię kart tarota i talię kart wyroczni ( szczerze polecam Tarota światła i cienia ). Prawdziwa nauka znaczenia kart i ich odczytywania opiera się na intuicji, na odczuciu, nie na uczeniu się na pamięć.

Omówimy podział kart na kolory, żywioły, symbolikę.
Buławy, Puchary, Miecze, Monety. Przejdziemy oczywiście przez podstawowe znaczenie Arkan Wielkich i dam wam liste podstawowych znaczeń małych Arkanów ale nie o uczenie się na pamię znaczeń kart tutaj chodzi. Karty lepiej działają kiedy je czujemy niż wtedy gdy znamy ich znaczenie na pamięć. Każda osoba czytająca karty nada im inne znaczenie i o to tu chodzi. 

Karty są cudownym narzędziem do samorozwoju, a nie tylko do przewidywania przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, bo przyszłość nie jest wyryta w kamieniu.

 Na tym kursie pokażę Ci jak łączyć to co widzisz na kartach i czujesz , z odpowiedziami. Świat energetyczny oparty jest na symbolach.  Oprócz klasycznego znaczenia kolorów i symboli , każdy z nas ma swój własny zasób  ich znaczenia. Przejdziemy również przez kolory i znaczenie czakr.

Będziemy ćwiczyć w parach, żebyś mogła oswoić sie z czytaniem kart drugiej osobie.

Zajmiemy się też BHP czyli miejsce pracy, zabezpieczenia energetyczne, oczyszczanie, etyka.

 

Kurs zacznie sie 18 stycznia 2023 roku. i będzie sie odbywał co tydzień w środy, przes 6 tygodni o godz. 19:00

Kurs będzie nagrywany więc jeśli nie możesz się pojawić na spotkaniu, możesz go obejrzeć później. Nagrania będą udostępniane następnego dnia linkiem do YouTube, nie będą kasowane, masz do nich nieograniczony czasowo dostęp. Każde spotkanie to około 2 godziny.

Cena kursu to 660 zł. ( możesz zapłacić w 2. ratach )

 Zastrzegam sobie prawo wyboru uczestników, co wiąże się z tym, że musisz przeprowadzić ze mną krótką rozmowę online, po której zdecyduję czy bierzesz udział w kursie. 

Spotkania będą się odbywać na zoom więc musisz mieć kamerę i mikrofon lub smartphone. Na spotkaniach musisz być widoczny. Będziemy mieć grupę na WhatsApp, żeby komunikować sie między spotkaniami i żebyście mieli kontakt ze sobą.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU 

monika@tylkodobraenergia.pl

WhatsApp 570 774 111 ( napisz proszę wiadomość )