Przejdź do treści

CZYTANIE DUSZY

Cieszę się, że dotarłaś na moją stronę. Wierzę że jesteś tu nie przez przypadek.

czytanie duszy to piękna metoda która zmieniła moje życie. dzięki niej mogę przekazać ci co twoja dusza, przewodnicy mają ci do przekazania. szczerze polecam je jeśli gdzieś w życiu utknełaś. kiedy czujesz, że niby wszystko jest ok, ale „czegoś” brakuje.

w momencie kiedy zapisujesz się na Sesję Czytania duszy, uruchamiasz proces naprawy „problemu” , który na ten moment najbardziej Cię dotyka i utrudnia Ci realizowanie planu Twojej Duszy.

CZYTANIE DUSZY

JAK WYGLĄDA SESJA

sesja czytania duszy to czas dla ciebie

robiąc ci czytanie, łączę się z Tobą na poziomie czakry serca. Twoja Dusza, Opiekunowie Duchowi, Przewodnicy, przekazują mi dla ciebie informacje (najcześciej w formie obrazów, symboli i odczuć, czasami płynie słowami). mówię ci o tym co widzę i czuję na bieżąco. często są to informacje, do których świadomie, na co dzień nie masz dostępu.

czytanie duszy często jest jak podróż, gdzie pokazywane są ważne wątki z przeszłości, informacje dla ciebie. czasami pojawiają się przeszłe wcielenia (zazwyczaj jeśli wciąż wpływają na twoje obecne wcielenie lub jest w nich coś do domknięcia lub oczyszczenia). czasami pojawia sie praca z przodkami w lini żeńskiej lub męskiej i oczyszczanie rodu. zdejmowanie klątw, przyrzeczeń. dzieje się dokładnie to co jest dla ciebie najważniejsze na ten moment. W SESJI TEJ ŁĄCZĄ SIĘ WSZYSTKIE MOJE UMIEJĘTNOŚCI W JEDNO.

każde czytanie skupia się na uzdrawianiu tego co jest w tobie. żebyś mogła ruszyć ze swoim życiem do przodu. tutaj nie chodzi tak naprawdę o pokazywanie przyszłości ale to jest czasem też pokazywane. 

umawiamy sie na spotkanie przez zoom, skype lub whatsupp. ważne jest żebyś na czas sesji znalazła dla siebie spokojne, ciche miejsce. sesja trwa zazwyczaj 1,5 godziny (potrafi sie przedłużyć do 2 godzin)

pierwsze pół godziny to rozmowa, omawiamy z czym przychodzisz, dlaczego zdecydowałaś się na sesję. po rozmowie łącze się z tobą energetycznie i zaczynam widzieć i czuć twoją energię. zazwyczaj wygląda to jak podróż. twoja dusza prowadzi mnie przez ważne do przekazania ci obrazy. przekazuje ci co widzę i czuję. 

w niektórych miejscach dochodzi do oczyszczenia i uzdrowienia. od samego poczatku gdy zaczełam robić czytania duszy, pracuje ze mną grupa istot wysokowibracyjnych. które pomagają w oczyszczaniach. zazwyczaj pokazuje się twój opiekun duchowy. mogę też zobaczyć lub oczyścić relację z żyjącą osobą. z doswiadczenia wiem, że Przewodnicy, twoje wyższe ja wiedzą najlepiej, czego potrzebujemy, co na ten moment jest najważniejsze do oczyszczenia. 

NIE SKUPIAJ SIE PROSZĘ W TEJ SESJI NA ZADAWANIU PYTAŃ, pozwól żeby zadziało się to co dla ciebie najlepsze.

jak tylko zaczęłam robić czytania duszy, pojawiały się czakry. w tamtym czasie nie wiedziałam o tych ośrodkach energetycznych nic, poza kolorami. teraz uwielbiam sprawdzać czakry na koniec sesji. nauczyłam się ,że niektórzy z nas mają je zupełnie inne niż jest to standartowo przyjęte. jeśli jest koniecznośc ich oszyszczenia lub doładowania, to na tym kończymy.

zamykając omawiamy to co się pokazało. mówimy jak się z tym czułaś, co to w tobie poruszyło. sesja jest procesem, który będzie pracował jeszcze długo po jej zakończeniu.

czytanie duszy to cudowne doświadczenie, nie tylko na poziomie energetycznym ale też mentalnym. zazwyczaj czujesz spokój, ukojenie. czujesz się bezpieczniej w świecie. pewne rzeczy nabierają sensu. twoje życie rusza do przodu.

zapraszam do kontaktu

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

cena 550ZŁ. 

proszę o wpłatę przed sesją. w tytule najlepiej wpisać datę i godzinę sesji 

 

proszę o wpłate przed sesją. jeśli nie pojawisz się na sesji wpłata przepada. Masz możliwość przełożenia terminu ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem.

CZYTANIE DUSZY