Przejdź do treści

sesja 3 w jednym

NOWY POCZĄTEK

W sesji 3 w jednym mamy 3 narzędzia. korzystamy z czytania duszy, transformacji cienia i kart . Sesja trwa około 2-3ch godzin. jeśli trudno ci zdecydować jakiego rodzaju sesji chciałabyś u mnie doświadczyć, polecam 3 w jednym, gdzie korzystamy z wszystkich technik jakie stosuję w danym momencie ( ciągle się rozwijam) głównie czytanie duszy, karty i transformacja cienia.

JAK WYGLĄDAJĄ POSZCZEGÓLNE SESJE ZNAJDZIESZ TUTAJ:

jak wygląda sesja

umawiamy sie na spotkanie przez zoom, skype lub whatsupp. ważne jest żebyś na czas sesji znalazła dla siebie spokojne, ciche miejsce. sesja trwa zazwyczaj  2-3ch godzin. 

pierwsze pół godziny to rozmowa, omawiamy z czym przychodzisz, dlaczego zdecydowałaś się na sesję. po rozmowie łącze się z tobą energetycznie i zaczynam widzieć i czuć twoją energię. zazwyczaj wygląda to jak podróż. twoja dusza prowadzi mnie przez ważne do przekazania ci obrazy. przekazuje ci co widzę i czuję.następnie skupiamy sie na przetransformowaniu cienia i na koniec,jeśli jest taka potrzeba, sprawdzamy co mówią karty. UWAGA: możesz zamiast kart lub transformacji cienia, wybrać pracę ze zwierzęciem.

zapraszam do kontaktu

monika@tylkodobraenergia.pl

cena 490 zł. 

proszę o wpłatęprzed sesją. jeśli nie pojawisz się na sesji wpłata przepada. możesz zapłacić poprzez wpłatę na konto lub paypal

Masz możliwość przełożenia terminu ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem,