Przejdź do treści

sesja 3 w jednym

NOWY POCZĄTEK

W sesji 3 w jednym mamy 3 narzędzia. korzystamy z czytania duszy, transformacji cienia i kart . Sesja trwa około 2-3ch godzin. jeśli trudno ci zdecydować jakiego rodzaju sesji chciałabyś u mnie doświadczyć, polecam 3 w jednym, gdzie korzystamy z 3 technik.  czytanie duszy, karty i transformacja cienia.

zaczynamy od czytania duszy, potem praca z cieniem. po tych 2. masywnych sesjach, dodatkowo dopytujemy kartami, jeśli są jeszcze jakies pytania.

JAK WYGLĄDAJĄ POSZCZEGÓLNE SESJE ZNAJDZIESZ TUTAJ:

jak wygląda sesja

umawiamy sie na spotkanie przez zoom, skype lub whatsupp. ważne jest żebyś na czas sesji znalazła dla siebie spokojne, ciche miejsce. sesja trwa zazwyczaj  2-3ch godzin. 

pierwsze pół godziny to rozmowa, omawiamy z czym przychodzisz, dlaczego zdecydowałaś się na sesję. po rozmowie łącze się z tobą energetycznie i zaczynam widzieć i czuć twoją energię. zazwyczaj wygląda to jak podróż. twoja dusza prowadzi mnie przez ważne do przekazania ci obrazy. przekazuje ci co widzę i czuję. następnie skupiamy sie na przetransformowaniu cienia. 

robimy pełną sesję czytania duszy i pracy z cieniem. na koniec odrobina tarota

zapraszam do kontaktu

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

cena 590zł. / 130 EUR

proszę o wpłatę przed sesją. jeśli nie pojawisz się na sesji wpłata przepada. możesz zapłacić poprzez wpłatę na konto (pln, eur) lub paypal ( +3%)

 

Masz możliwość przełożenia terminu ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem,