Przejdź do treści

NAJBLIŻSZE DOSTEPNE SPOTKANIA/ KURSY

MALOWANIE INTUICYJNE

Spotykamy się na zoom w każdy czwartek o 18:30. Potrzebujesz płótno i farby ale możesz oczywiście używać kredek na papierze jeśli taką formę wolisz. Nie musisz umieć malować, pomogę Ci zacząć.

 Zaczynamy od wspólnej rozmowy, potem krótka wizualizacja i malujemy :). Szczerze zalecam wybranie sobie intencji z jaką będziesz malować. Malując w grupie wzmacniamy spełnienie sie intencji. Zaczynamy od krótkiej wizualizacji.
 
 Spotykamy się na zoom więc potrzebna też kamera i mikrofon lub telefon. Spotkanie trwa około 2ch godzin.
 
Cena za jedno spotkanie : 70 zł.
Cały miesiąc : 260 zł.
 
KONTAKT I ZAPISY : monika@tylkodobraenergia.
MALOWANIE INTUICYJNE

DOBROBYT -SPOKÓJ -BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE-DOBRE RELACJE

Czy zastanawiałaś się kiedyś jakby to było czuć spokój, życ w dobrych relacjach z innymi, mieć wokół siebie dobrobyt i czuć sie bezpiecznie? Chcę zaprosić Cie na kurs na którym dzielę się wszystkimi metodami które sama stosuje żeby żyć w Świecie pełnym dobrobytu, spokoju i bezpieczeństwa.

NEUROGRAFIKA KURS 

Neurografika pomaga nam pracować z podświadomością i nadświadomością za pomocą grafiki. Jeśli zmienisz swoje myślenie ,zmieni się również świat wokół Ciebie.

W ciągu czterech 2u godzinnych spotkań przeprowadzę Cię poprzez zasady Neurografiki i pokażę ci 8 algorytmów. Część praktyczna będzie nagrywana więc jeśli coś Ci kiedyś wypadnie, możesz obejrzeć później. Link do nagrania wysyłam następnego dnia i masz do niego nieograniczony czasowo dostęp.

Potrzebujesz dwa czarne pisaki różnej grubości, blok A4 i kredki. Dodatkowo możesz mieć akwarelki ,kredki akwarelkowe lub kolorowe pisaki.

NEUROGRAFIKA KURS

KURS ZACZYNA SIĘ 2. listopada

Spotykamy się w  Poniedziałki o godz. 19:00 na zoom. Musisz mięć kamerę i mikrofon lub telefon. 

Cena: 320 zł. (możesz zapłacić w 2ch ratach)

close

Witaj Kochana!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych kursach i dostępnej biżuterii. Zapraszam 😊🙏

Obiecuję,że nigdy nie wyślę Ci spamu! Tutaj możesz zapoznać się z polityką prywatności: ]https://tylkodobraenergia.pl/polityka-prywatnosci/