Przejdź do treści

odnajdź swoje światło

Część praktyczna będzie nagrywana więc jeśli coś Ci kiedyś wypadnie, możesz obejrzeć później. Link do nagrania wysyłam następnego dnia i masz do niego  dostęp przez nieograniczony okres czasu.


KURS ZACZYNA SIĘ 13 marca 2023, 3 spotkania

Spotykamy się w  poniedziałki o godz. 19:30 na zoom. Musisz mięć kamerę i mikrofon lub telefon. spotkanie trwa około 2,5 godz.

  • co da ci kurs:

poprowadzę cię przez proces kontaktu ze swoimi cieniami zauważeniem i oczyszczeniem, żebys mogła w pełni świecić swoim światłem.

pokażę ci jak pracować z cieniem poprzez wizualizację (dostaniesz nagraną wizualizację prowadzoną). Będziemy pracować z energia przodków, tego co cię ogranicza w zwiazkach, dobrobycie.

w bezpiecznej energii grupy, będzie ci łatwiej poczuć i zrozumieć swoje cienie, czego potrzebują i co ci pokazują o tobie. zobaczysz jak niezwykle pomocne są te metody w codziennym życiu. jakość twojego życia się zmieni, bo zauważysz i będziesz w kontakcie, z tymi częściami siebie, które są głęboko ukryte i ignorowane. poczujesz więcej spokoju i zaufania do świata. jakość twoich  relacji się polepszy.

DODATKOWO ODETNIEMY SIĘ OD OSÓB LUB SYTUACJI KTÓRE NAM NIE SŁUŻĄ I UWOLNIMY SIĘ OD ŚŁUBÓW I PRZYRZECZEŃ.

 

Cena: 330 zł. (możesz zapłacić w 2ch ratach)