Przejdź do treści

KURS NAUCZYCIELSKI PRACY Z CIENIEM

kurs jest nagrywany i udostępniany we wtorki, jedynie uczestnikom. (uczestnictwo w kursie oznacza zgodę na bycie nagrywanym). jeśli coś Ci wypadnie, możesz obejrzeć spotkanie z nagrania. masz do niego dostęp przez nieograniczony okres czasu.


KURS ZACZYNA SIĘ 29 kwietnia 2024 i trwa 6 tygodni

Spotykamy się w  poniedziałki o godz. 20:00 na zoom. Musisz mięć kamerę i mikrofon lub telefon. spotkanie trwa zazwyczaj 2,5 godz. (6 spotkań)

  • co da ci kurs:

poprowadzę cię przez proces kontaktu ze swoimi cieniami, zauważenia ich i oczyszczenia. dzięki czemu łatwiej będzie ci poprowadzić innych przez to samo.

najwięcej emocji/ cieni osadza sie w ciele. zaczniemy proces własnie od ciała. będziemy też pracować z energią przodków, poruszać tematy zwiazków i dobrobytu.

w bezpiecznej energii grupy, będzie ci łatwiej poczuć i zrozumieć swoje cienie, czego potrzebują i co ci pokazują o tobie. zobaczysz jak niezwykle pomocne są te metody w codziennym życiu. Zajęcia są w większości warsztatowe. Będziemy ćwiczyć dużo w parach

jakość twojego życia się zmieni, bo zauważysz i będziesz w kontakcie, z tymi częściami siebie, które są głęboko ukryte i ignorowane. poczujesz więcej spokoju i zaufania do świata. twoje  relacje z innymi się polepszą. 

nauczę cie prowadzić sesje pracy z cieniem dla innych. jest to bardzo silnie transformujące narzędzie w pracy z klientem, które można użyć na wiele sposobów. świetna metoda do pracy z lękami, niepokojem, ciałem, bólem w ciele, przeziębieniem, alergiami, rodem, wewnętrznym dzieckiem, blokadami.

Zajmiemy się bhp pracy z klientem. omówimy miejsce pracy, jak je oczyszczać, zabezpieczenia energetyczne, etyka.

Cena: 840 zł. (możesz zapłacić w 2ch ratach)

otrzymasz dyplom ukończenia kursu w formie elektronicznej 

 

zapraszam do kontaktu:

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

wpłaty:

DOBRA ENERGIA MONIKA ŁOŚ

62 1160 2202 0000 0005 3251 3004

Jeśli wolisz € przelicz proszę i wpłać tutaj:
PL98 1160 2202 0000 0005 3592 5107
BIC (Swift): BIGBPLPL

Paypal:
paypal.me/MonikaEnergia