Przejdź do treści
CZYTANIE DUSZY

TAROT INTUICYJNY

Moje czytania kart są z przestrzeni serca. bardziej skupiam sie na tym co czuję, niż na znaczeniu karty. dla mnie Tarot jest narzędziem , które wspiera nas w samopoznaniu i to jest jego najważniejsza rola.

stawiając osobie karty, czuję przepływającą energię, pokazują mi sie obrazy. jak to ujeła jedna z moich klientek, po czytaniu z kart dla niej: „zupełnie jakbyś zanurzyła rekę w pozornie spokojnej wodzie, dotarła do zamulonego dna i porządnie zamieszała” 

czytam karty intuicyjnie. korzystam z kart tarota ,kart aniołów i kart przepowiedni.

CZYTANIE PRYWATNE

szczerze polecam żeby karty same pokazały co chcą pokazać. można oczywiście wybrać rejon w jakim chcemy odpowiedzi, wybrać okres rozkładu lub zwyczajnie zadać pytania.

nie potrzebuję twojej daty urodzenia ani nawet imienia ,żeby się z tobą połączyć. to jest czytanie energetyczne więc zwracaj też uwagę proszę , co ty czujesz i co tobie się nasuwa, w trakcie tego co mówię .

Karty są cudownym narzędziem do samorozwoju, a nie tylko do przewidywania przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, bo przyszłość nie jest wyryta w kamieniu.

jeśli chcesz zamówić czytanie prywatne zapraszam do kontaktu :

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

W FORMIE NAGRANEGO FILMU 25-30 min.    cena 200zł. / 45 EUR

SESJA ONLINE 45 MIN. ( whatsapp, zoom, skype )   cena 250 zł./ 55 EUR

KARTY + CHANNELING 60min. ( whatsapp, zoom, skype ) cena 299zł. / 65eur

proszę o wpłatę przed sesją. zapłacić możesz poprzez wpłatę na konto (pln, eur) lub paypal 

Masz możliwość przełożenia terminu sesji online ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem.

CZYM JEST ChANNELING

Channeling polega na wejściu w stan głębokiej relaksacji, otwarciu się na wiadomości płynące spoza powszechnie dostępnej rzeczywistości. Channeler, gdy jest już gotowy, odbiera przekaz od istoty duchowej, którą sam do siebie zaprosił lub to ona go wybrała.

Podczas channelingu, widzę przekaz dla ciebie w postaci obrazów które ci opisuję. czasami wchodzę głebiej , moje ciało znajduje się w pewnego rodzaju transie a ze mnie płynie dla ciebie przekaz słowny.

 

https://youtube.com/@TylkoDobraEnergia