Przejdź do treści

TERAPIA POPRZEDNICH WCIELEŃ -REGRESING

chciałam zaprosić cię na cudowne doświadczenie jakim jest regresing, a dokładniej terapia poprzednich wcieleń. prócz doświadczenia wcześniejszego życia, dochodzi tu do uzdrowienia, uleczenia i doświadczenia przekształceń schematów które niekiedy kierują całym naszym życiem.

wejście w regresje jest stosunkowo łatwe, wiekszośc ludzi jest w stanie zobaczyć swoje poprzednie wcielenia lub jak to okresliła jedna z moich klientek „nic nie widzę ale czuje, że siedzę na ławce w parku, wokół mnie gołębie…” mamy bardzo różne sposoby postrzegania. dla jednych będzie to odczuwanie, dla innych widzenie ze szczegółami. tutaj nie ma lepsze kontra gorsze. Każdego doświadczenie jest idealne dla niego na ten moment.

sesje regresingu często przywracają nam poczucie mocy, wynikające z  uświadomienia sobie, że tkwi w nas pierwiastek boski. zauważamy, że istnieje siła wyższa, która prowadzi nas przez życie. świadomość taka sprawia ,że mamy w sobie więcej radości, pozwala nam przeżywać nasze życie pełniej bez trapiących nas bolączek. zobaczenie poprzedniego wcielenia daje nam często zrozumienie, którego nie dają inne metody a co za tym idzie, może dojść do uzdrowienia i ulgi.

RODZAJE SESJI

błyski czyli miłe, łatwe i przyjemne przeskakiwanie przez kolejne wcielenia. takie jakie twoje wyższe ja wybrało dla ciebie lub takie które są związane z jakimś tematem (moje inne życia z tym partnerem, moje życia zwiazane z egiptem itp.) na koniec sesji, spotykasz swojego przewodnika duchowego.

sesja wzmacniająca czyli taka, która ma ci pomóc w danym temacie, pozwolić ci poczuć się z nim lżej ,lepiej. pokazać ci jak było w innych wcieleniach. już tutaj, poprzez samo zauważenie i doświadczenie problemu, rozwiązuje, się on często i znika. wchodzimy w przestrzeń terapeutyczną, gdzie dzieje się cała magia uzdrawiania i transformowania. spotykasz swojego przewodnika duchowego.

 

sesja terapeutyczna gdzie zazwyczaj przychodzisz z konkretnym problemem lub ustalamy go w trakcie rozmowy wstepnej. pracujemy tutaj z wzorcami, określamy je i idziemy w regresji do początku trapiących cie kłopotów. przechodzimy przez jedno przeszłe życie, wchodzimy w przestrzeń terapeutyczną, gdzie dzieje się cała magia uzdrawiania i transformowania. spotykasz swojego przewodnika duchowego.

praca z wewnętrznym dzieckiemczasami sesje regresingu zmieniają się w prace z wewnetrznym dzieckiem ( lub możemy sejsę zrobić z taką intencją). wracamy do istostnych momentów twojego dzieciństwa. rozmawiamy z twoim wewnetrznym dzieckiem. jest również spotkanie z opiekunem duchowym, rozmowa z ciałem i uzdrawianie w przestrzeni terapeutycznej.

regresingi u mnie sa prowadzonę z wyczuciem, przeprowadzam cię przez trudne momenty z empatią, dbam ,żebyś w czasie całej sesji czuła się bezpiecznie. 

w przestrzeni terapeutycznej w czasie sesji dochodzi do uzdrawiania i przekształcania wzorców ale także często do odcinania, zdjęciu klątw i złorzeczeń, oczyszczeniu ślubów i przyrzeczeń składanych sobie lub komuś innemu. są to potężne narzędzia transformacji, które potrafią zmienić twoje życie na lepsze. 

 

sesje regresingu robię tylko i wyłącznie on-line przez zoom

cena 450 zł. /105 eur

sesja trwa 2 godziny 

zapraszam do kontaktu

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp (wyślij wiadmość ) 570 774 111

regresing