Przejdź do treści

ODNAJDŹ SWOJE ŚWIATŁO/ PRACA Z CIENIEM

Każdy w nas ma w sobie tą zepchniętą wgłąb, smutną, ciemną część siebie. Która jeśli udajemy, że jej nie ma, nie dajemy jej uwagi, będzie rosła. Gdy nie jesteśmy pogodzeni z naszym cieniem trwamy w stanie cichej wojny z samym sobą. A świat zewnętrzny jest odbiciem naszych wewnętrznych zmagań. gdy tylko zauważymy swój cień, zaprzyjaźnimy się z nim,  rozpuszcza się on, lub może stać się naszym sprzymierzeńcem.

możesz dzięki tej sesji poczuć się lepiej w swoim życiu, oczyścić blokady, wstrzymujące cię przed dobrobytem lub związkiem z wymarzonym partnerem.

JAK WYGLĄDA SESJA

sesja jest miłym dościwadczeniem. pojawienie się cienia i możliwość przekształcenia go w sprzymierzeńca, daje uczucie lekkości, wzruszenia jest niezwykle satysfakcjonujące. 

nie musisz umieć wizualizować ,żeby sesja była skuteczna. wprowadzam cię w lekką relaksację i prowadzę cię przez cały proces, zazwyczaj czujesz cień poprzez kolor lub formę, potrafisz określić co czujesz i doskonale potrafimy razem przejść przez ten proces. 

SESJA TA ZAMIENIA SIĘ CZASEM W UZDRAWIANE WENĘTRZNEGO DZIECKA LUB OCZYSZCZANIE CIENI RODU. NIE MA TU WŁAŚCIWIE OGRANICZEŃ W JAKIM KIERUNKU TO UZDRAWIANIE MOŻE PÓJŚĆ.

czasami pojawia się twój opiekun duchowy lub anioł by pomóc i sprawić, że proces płynie szybciej z lekkością i w poczuciu bezpieczeństwa. czasami cień w nas jest ściśle związany z osobą i tym jak ona sprawiała, że się czuliśmy.

sam schemat przekształcania cienia jest zawsze  taki sam. polega na wizualizacji cienia, rozmowie z nim i nakarmieniu go. uczucie po sesji jest niezwykle wyzwalające. 

wysłuchany i nakarmiony cień zazwyczaj rozpływa sie lub unosi do góry, do światła. czasami zamienia się w twojego sprzymierzeńca lub staje się jednym z twoich opiekunów.

sesja trwa godzinę. spotykamy sie na zoom, skype lub whatsupp.

zapraszam do kontaktu:

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

cena 300 zł. /70 EUR

proszę o wpłate przed sesją. możesz zapłacić poprzez wpłatę na konto (pln, eur) lub paypal

jeśli nie pojawisz się na sesji wpłata przepada.  Masz możliwość przełożenia terminu. proszę daj mi znać, nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem,

Korzyści z pracy z cieniem

  1. Uaktywnienie swoich mocnych stron  
  2. Nauczysz się korzystać ze swojej intuicji 
  3. Uwolnienie się od nieświadomego cienia 
  4. akceptacja swoich wad i darów
  5. Poprawa relacji z innymi 
  6. Poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego
  7. Większa kreatywność 
  8. uzdrowienie wewnętrznego dziecka
  9. oczyszczenie blokad, wstrzymujących cię przed dobrobytem lub związkiem z wymarzonym partnerem.