Przejdź do treści

PRACA Z CIENIEM WG MONIKA ŁOŚ

TO JAK PROWADZĘ PRACĘ Z CIENIEM NIE JEST MOŻE TYPOWE ALE SKUTECZNIE I W PROSTY SPOSÓB OCZYSZCZA W NAS OSADZONE NEGATYWNE EMOCJE. 

Każdy w nas ma w sobie tą zepchniętą wgłąb, smutną, ciemną część siebie. Która jeśli udajemy, że jej nie ma, nie dajemy jej uwagi, będzie rosła. Gdy nie jesteśmy pogodzeni z naszym cieniem trwamy w stanie cichej wojny z samym sobą. A świat zewnętrzny jest odbiciem naszych wewnętrznych zmagań. gdy tylko zauważymy swój cień, zaprzyjaźnimy się z nim,  rozpuszcza się on, lub może stać się naszym sprzymierzeńcem.

możesz dzięki tej sesji poczuć się lepiej w swoim życiu, oczyścić blokady, wstrzymujące cię przed dobrobytem lub związkiem z wymarzonym partnerem.

JAK WYGLĄDA SESJA

sesja jest miłym dościwadczeniem. pojawienie się cienia i możliwość przekształcenia go w sprzymierzeńca, daje uczucie lekkości, wzruszenia jest niezwykle satysfakcjonujące. 

nie musisz umieć wizualizować ,żeby sesja była skuteczna. wprowadzam cię w lekką relaksację i prowadzę cię przez cały proces, zazwyczaj czujesz cień poprzez kolor lub formę, potrafisz określić co czujesz i doskonale potrafimy razem przejść przez ten proces. 

SESJA TA ZAMIENIA SIĘ CZASEM W UZDRAWIANE WENĘTRZNEGO DZIECKA LUB OCZYSZCZANIE CIENI RODU. NIE MA TU WŁAŚCIWIE OGRANICZEŃ W JAKIM KIERUNKU TO UZDRAWIANIE MOŻE PÓJŚĆ.

czasami pojawia się twój opiekun duchowy lub anioł by pomóc i sprawić, że proces płynie szybciej z lekkością i w poczuciu bezpieczeństwa. czasami cień w nas jest ściśle związany z osobą i tym jak ona sprawiała, że się czuliśmy.

sam schemat przekształcania cienia jest zawsze  taki sam. polega na wizualizacji cienia, rozmowie z nim i nakarmieniu go. uczucie po sesji jest niezwykle wyzwalające. 

wysłuchany i nakarmiony cień zazwyczaj rozpływa sie lub unosi do góry, do światła. czasami zamienia się w twojego sprzymierzeńca lub staje się jednym z twoich opiekunów.

sesja trwa godzinę. spotykamy sie na zoom, skype lub whatsupp.

zapraszam do kontaktu:

monika@tylkodobraenergia.pl

whatsapp 570 774 111 (proszę napisz wiadomość )

cena 290 zł. 

proszę o wpłatę przed sesją. w tytule najlepiej wpisać datę i godzinę sesji  :

DOBRA ENERGIA MONIKA ŁOŚ
62 1160 2202 0000 0005 3251 3004
 
 
Jesli wolisz € przelicz proszę i wpłać tutaj:
PL98 1160 2202 0000 0005 3592 5107
BIC (Swift): BIGBPLPL   
 
Paypal:
paypal.me/MonikaEnergia
 

Masz możliwość przełożenia terminu sesji online ,proszę daj mi znać nie mniej niż 48 godzin przed spotkaniem

Korzyści z pracy z cieniem

  1. Uaktywnienie swoich mocnych stron  
  2. Nauczysz się korzystać ze swojej intuicji 
  3. Uwolnienie się od nieświadomego cienia 
  4. akceptacja swoich wad i darów
  5. Poprawa relacji z innymi 
  6. Poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego
  7. Większa kreatywność 
  8. uzdrowienie wewnętrznego dziecka
  9. oczyszczenie blokad, wstrzymujących cię przed dobrobytem lub związkiem z wymarzonym partnerem.